MOONLOC

moonloc
moonloc
moonloc
moonloc ankara
moonloc ankara
Kendi üzerinde bulundurduğu şilte tabakası sayesinde, ayrıca şilte satınalmanıza gerek kalmaz. Kolay uygulama esasları sayesinde çok kısa sürede eviniz/işyeriniz MoonLOC konforuna ve kalitesine kavuşur. MoonLOC üretiminde kullanılan şilteler, 100% standartlara uygun ve sağlıklı yapısı sayesinde, laminat parkenizi uzun yıllar güvenle kullanmanızı sağlar.

moonloc ankara
Balans tabakası sayesinde MoonLOC Laminat Parke'nizin kilit sistemi uzun yıllar görevini başarıyla gerçekleştirir. Ayrıca ortamdaki rutubetten Laminat parkenizi koruyan bu tabaka sayesinde, her türlü iklim koşulunda uzun yıllar boyunca MoonLOC konforunu sevdiklerinizle birlite yaşarsınız.

moonloc ankara
MoonLOC Laminat Parke'nin kalbinde üstün YILDIZ SUNTA MDF teknolojisi ve kalitesi ile üretilen HDF yatar. HDF yüksek yoğunluklu yapısı sayesinde başta darbeler olmak üzere, rutubet, şişme, kabarma gibi diğer etkenlere karşı Laminat Parkenizin dayanımını artırır. Stabil yapısı sayesinde uygulama sonrasında pürüzsüz bir yüzey sağlar. MoonLOC'un üretiminde kullanılan HDF'nin içerdiği E1 standardındaki bağdaştırıcılar siz ve sevdiklerinize sağlıklı bir yaşam sunar.

moonloc ankara
MoonLOC Laminat Parke, 50'ye yakın dekor seçeneği ile, sizi mekanınızı dilediğiniz gibi tasarlamakta özgür bırakıyor. Her tasarım ihtiyacına yönelik tasarlanmış eşsiz dekorları sayesinde mekanlarınıza şıklık ve değer katıyor.
Dekor seçeneklerimizi görmek için lütfen tıklayınız...

moonloc ankara
Laminat Parkeniz, ömrü boyunca ona zarar verebilecek, çizilmesine, aşınmasına, solmasına, kirlenmesine neden olabilecek bir çok dış etkenlere maruz kalmaktadır. MoonLOC'un bu katmanında kullanılan Alüminyum Oksit sayesinde, Laminat Parkeniz, yıllarca çizilmeden aşınmadan kullanılabilir.
Size de MoonLOC'un keyfini sürmek kalır.

Alt Sayfalar