Hakkımızda

Ankara Parke olarak 2003 yılındna bu yana siz değerli müşterilerimize laminat parke uygulama ve satışı yanında sistre ve cila, laminat merdiven kaplama hizmeti sunmaktayız.

Türkiye’nin en seçkin üretici firmalarıyla çalışıp, ürünlerimizi, üstün hizmet ve kalite anlayışımız doğrultusunda, yüksek standartlarımızdan taviz vermeden sizlere sunmaktayız.

Kaliteyi kendisine birinci ilke olarak seçmiş olan firmamız, bugün alt yapısı ve tecrübesiyle parke konusunda her türlü ihtiyacını karşılayacak kapasiteye sahiptir.

Tüm parke uygulamalarını ve satışını titiz süreçler içerisinde gerçekleştiren Parkelim, satış öncesi hizmette, ürünün güvenilirliğinde ve satış sonrası hizmette, kaliteyi zamanında sunmayı misyon edinmiştir.

Özellikle Ankara da Laminat Parke alanında Kendini kanıtlamış olan Parkelim, Deneyimli eleman kadrosu, araç ve teçhizat ile nakliye ve montaj hizmeti vermektedir.Birinci sınıf işçiliği ile de müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmuştur.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, pazarlama, satış ve proje işlerinde kaliteyi estetikle buluşturup kaliteli ürünleri ve sorunsuz uygulamalarıyla sizlere hizmet vermekten kıvanç duyar.