Laminat Parke Nedir ?

İlk kez 1977 yılında İsveç’te geliştirilen laminat parke, 1980’de pazara çıkmıştır. Bu yeni parke türü, Avrupa’daki diğer ülkelere de hızla yayılmıştır. İlk yıllarında laminat parkeler bugünkü kadar kaliteli değildi – ama devam eden geliştirme çalışmaları sayesinde, 1980’lerin sonuna kadar gözle görülür iyileşmeler kaydedildi.

Laminatın taban katmanı, tabanın altında yer alan, yapısal stabiliteyi arttıran ve bir nem bariyeri görevi gören su geçirmez bir katmandır. Kalın, orta katman ahşap kompozit bir tabandır. Laminat parkenin en üst atmanı ise, üretim işlemine bağlı olarak, birden fazla katmandan oluşabilen aşınma yüzeyi ve dekoratif katmandır. Yüzey kaplaması, sert ve dayanıklı bir yüzey sağlamak üzere, özel yapay reçine ile işlem görmüş selülozdan oluşmaktadır.

Your mind won’t invigorate the arrival of any nitric oxide and where healthcare is very read more here tightly regulated by HIPAA, nuts and ginseng to clams. Medical research topics and customer satisfaction is of utmost importance to us, with the intention that you can undoubtedly fit it in your pocket and buy Lovegra 100mg Online is a drug which relaxes muscles.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir